Володимир Смірнов

Розгорнуте резюме — бо ви ж наймаєте мене на роботу!

Розгорнуте резюме — бо ви ж наймаєте мене на роботу!

Розгорнуте резюме — бо ви ж наймаєте мене на роботу!

Дата народження:  31.10.1979

Сімейний стан:  Одружений, дві доньки 3 та 5 років.

Освіта:

KNTU1996 – 2002гг       Кіровоградський Національний Технічний Університет.

Механіко-Технологічний Факультет

Інженер механик за спеціальністю – металорізальні верстати та системи, магістр.

 

Трудова діяльність:  

sova100х70Вересень 2012 – теперішній час: приватний підприємець ФОП Смірнов В.А. Діяльність – виробництво та реалізація по Україні збірних відкотних воріт СОВА, по Кіровограду та області – постачання та монтаж автоматичних воріт та систем. В результаті довготривалої роботи в сфері автоматизації в’їзду, була розроблена, запатентована та впроваджена у виробництво система збірних відкотних воріт для масового ринку та серійного виробництва.  www.vorota.co

Грудень 2011 – Липень 2012: ТОВ «Мастербіч Систем» Донецк.  Директор виробництва.

 Повне керівництво виробництвом, в підпорядкуванні 42 співробітника. Три виробничі цехи + технічна  служба + служба головного інженера. Розроблена та запроваджена трирівнева система мотивації персонала, система безаварійного регламентного обслуговування обладнання, складська програма з\ч до обладнання. Формування колективу – заміна 25 % співробітників у відповідності з новими вимогами. Розробка та запровадження программ ресурсозбереження по підприємству. В результаті:

  • Загальна продуктивність виробництва — збільшення на 30%
  • Простоювання з причин ремонту обладнання – зниження на 20%
  • Питомі ресурсовитрати (электрика, газ, вода, каналізація) на одиницю продукції — зменшення на 15% 

грудень 2010 – жовтень 2011:   ТОВ «Аврора продакшн» Киев. (За цивільно — правовими договорами).

Директор знімального павільйону (проект Костоправ). Підбір приміщення під знімальний павільйон, переговори, оформлення. Повне інженерно — технічне забезпеСиндром_драконачення павільйону, проектування та організація будівництва адміністративно-побутового комплексу і декорацій до серіалу, організація роботи знімального павільйону від початку до кінця, організація знімального процесу у павільйоні.

Регіональний продюсер (проект Синдром Дракона) – повна підготовка і організація знімального процесу по Кіровограду та Кіровоградській області, вибір об’єктів, організація будівництва декорацій, оформлення дозвільної документації, закриття об’єктів по закінченні зйомок.

 

 

astaЛипень 2009 – Вересень 2010: ТОВ «Астра» Кіровоград. Директор з розвитку. Розробка схем співпраці з потенційними клієнтами з поставки зерносушарок і зерносушильних комплексів. Розробка типових схем монтажу. В рамках співпраці здійснював монтаж та налагодження першого зерносушильного комплекса на базі зерносушарки «Астра-Інгул» в м.Бердянську. Складені інструкції з монтажу, налагодження та експлуатації сушарки. Розроблено графіки проведення монтажних робіт, калькуляції витрат. Постійно вдосконалювалася конструкція та документація. В результаті — зерносушарки поставлені в серійне виробництво.

trust2009р.Січень – Липень:   Інтернет портал   http://trust.ua Економічні новини України. Київ. Проектування і стартап проекту, налагодження системи і тренінг редакторів по роботі з сайтом.

Березень 2007 – вересень 2008г:   ТОВ «Индивижн», Киев.

Офіційно — керівник департаменту забезпечення та розвитку. Фактично — учасник проектної групи і виконавчий директор підрозділу у складі медіахолдингу «Обозреватель», штат — 26 співробітників.
Проектний менеджмент від написання концепції, надання інвестору,
розробка проекту, бюджетування, юридичне оформлення, підбір команди, вибір підрядників робіт, постачальників обладнання та послуг, укладення договорів.
Загальна організація діяльності підрозділів, постановка завдань і контроль виконання, фінансова і матеріальна звітність. Стартап проекту, подальша інтеграція в холдинг. Організація та забезпечення роботи компанії включає агенство відеоновин «ОБОЗ -ТВ» та Інтернет підрозділу.

логоБерезень 2005 – Червень 2007 — засновник і керівник компанії «Воротар» (пізніше — Ворота Ко) автоматичні ворота та системи автоматизації в’їздів. Кіровоград

 

pilot— організатор та керівник Кіровоградського картинг клубу «Пілот», головний суддя змагань. Картинг клуб проіснував три роки, було проведено безліч змагань, працювала дитяча школа картингу.

— Одночасно займався будівництвом. Керував будівництвом декількох приватних будинків.

01.12.99 — 24.11.2006г., ТОВ «Астра», Кіровоград, — машинобудівний завод з випуску деревообробного обладнання.

2005 — 24.11.2006 — Заступник директора з підготовки виробництва, головний інженер.
1999 — 2004 слюсар МСР, технолог, начальник дільниці, начальник цеху (17 працівників).
Весь виробничий цикл машинобудування.
Налагодження і монтаж деревообробного обладнання, проектування виробничих ліній. Повна інженерно-технічна підготовка виробництва.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Мови: російська, українська, англійська — вільно.
Ключові навички: Постановка завдань і контроль їх виконання, планування.
Інжиніринг виробництв і технологічних процесів.
Уміння приймати складні рішення і нести відповідальність, відмінні комунікативні навички, ініціативність.
Аналітичне мислення і структурування бізнес-процесів.
Досвідчений користувач ПК (MS Office, Інтернет, прикладні програми)
Водійське посвідчення категорії В, з 1998р. (є особистий автомобіль)
Особисті якості:
Позитивне мислення, дієвість, відповідальність, цілеспрямованість, порядність, робота на результат.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *