Володимир Смірнов

 

ЗАПРОШУЮ!!!    ВСІХ МЕШКАНЦІВ НОВОМИКОЛАЇВКИ ТА АВІАМІСТЕЧКА

НА ЗВІТНУ ЗУСТРІЧ,      що відбудеться  в суботу,    22 ЖОВТНЯ,  о 12:00

В АКТОВОМУ ЗАЛІ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ, Добровольського, 22

0001

Шановні виборці, дорогі друзі!

Минув майже рік, від тоді,  як ви довірили мені бути вашим представником у міській раді. Це не був легкий рік, адже – без досвіду такої діяльності, було необхідно багато і напружено вчитись.

Хотілося би, звітувати вам про більші досягнення, та кращі успіхи, але – є те що є. Принаймні – я розкажу вам все відверто. Отже:

  • Перші 107 днів своєї депутатської діяльності –довелось пропрацювати секретарем Міської ради. В цей період, як депутат на округу я майже не працював, нажаль. Велике навантаження від зовсім нового виду діяльності забирало весь час та всі сили.
  • З досягнень цього періоду можу похвалитись хіба що створенням та просуванням нового Регламенту міської ради. Це дійсно важливий та необхідний документ, спираючись на який міська рада працюватиме всю каденцію. Регламент який було прийнято – це великий крок до прозорості в діяльності ради та відкритості для людей. Переконаний, що тільки таким шляхом ми з вами разом, крок за кроком, поступово вибудуємо справжню міську громаду. Коли кожен відчуватиме себе причетним до життя та розвитку міста.

Новий Регламент міської ради, який в самій Раді вже називають «Регламент Смірнова» — відзначений участю у  ХІІ Українському муніципальному форумі, який проходив у м. Одеса, і де Кіровоград увійшов до ТОП-5 міст України, що мають найкращий та найдемократичніший регламент міської ради, зайнявши 4-е місце.

І тут:  https://www.youtube.com/watch?v=DTQwJeVuCHQ

  • Отже, звільнившись із посади секретаря, врешті з’явилась можливість відпрацьовувати на округу.
  • За зверненнями громадян, розпочав вирішувати проблемні питання округу. В основному це стосується незадовільного стану житлово-комунального господарства та надання матеріальної допомоги.
  • Загалом, по напрямку ЖКГ було надано 11 звернень. Стосувалось – ремонтів прибудинкових територій, грейдерування доріг в приватному секторі, ремонтів дахів, ремонтів системи відведення дощової води з даху, ремонтів під’їздів, обрізки дерев, ремонту дороги до дитячого садка ДНЗ №23.
  • Також, було направлено 6 звернень стосовно: розкрадання аеродромних плит з недобудованої злітної смуги, самовільного незаконного встановлення МАФу, встановлення власника проблемної безхозної квартири (де мешканці стикаються із проблемою перемерзання труб взимку, через відсутність в квартирі вікон), встановлення пандусу в під’їзді для пересування на візку людини із обмеженими можливостями, що до самовільного знесення дерев, що до відновлення вуличного освітлення.

Ще багато чого було зроблено, а ще більше в планах. Найближчим часом, має відбутись встановлення нового дитячого майданчика в Парку Авіаторів, із якого розпочнеться розвиток парку, та його нове дихання. Отже, для отримання детальної інформації, для запитань та спілкування:

ЗАПРОШУЮ!!!    ВСІХ МЕШКАНЦІВ НОВОМИКОЛАЇВКИ ТА АВІАМІСТЕЧКА

НА ЗВІТНУ ЗУСТРІЧ,      що відбудеться  в суботу,    22 ЖОВТНЯ,  о 12:00

В АКТОВОМУ ЗАЛІ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ, Добровольського, 22

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *